Şartlar ve Koşullar – DİCLE ÜNİVERSİTESİ II. ULUSLARARASI MİMARLIK SEMPOZYUMU
Dil: TR | EN

Şartlar ve Koşullar

Bu Şartlar ve Koşullar, bu web sayfasından satın alınan hizmetler için geçerlidir ve bu tür hizmetlerle ilgili olarak siz ve konferans organizasyonu arasındaki sözleşme ilişkisini yönetir (bundan sonra “hizmetler”olarak anılacaktır).

 

Kabul edilen makalelerin yazarları, konferans oturumlarından birinde araştırma makalelerini kaydetmeye, ödeme yapmaya, katılmaya ve sunmaya davet edilir. Sunulmayan Bildiriler Bildiri Özetleri kitabında veya Bildiriler kitabında yer almayacaktır.

 

Her başvuru sahibi bir özet sunabilir ve sunabilir ve bunun için sadece bir kayıt ücreti ödeyecektir. Kabul edilen ve sunulan tüm özetler ve tam metin makaleleri, bir Web sayfasındaki PDF versiyonunda özetler ve konferans bildirileri kitabında yayınlanacaktır.

 

Konferansın resmi dili Türkçe ve İngilizcedir ve tüm Bildiriler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olmalıdır.

 

Online ödeme sistemi üzerinden ödeme yapmak için, Konferansa bir kabul mektubu daha önce organizasyon Komitesinden alınmalıdır.

 

Kayıt için ödeme işlemini tamamlamak, ilgili taraflara ödeme sırasında bir kabul veya davet mektubu alacaklarını garanti etmez. Konferansa katılanlar için sadece özetleri onaylandıktan sonra bir kabul mektubu verilecektir.

 

Katılım ücretinin belirlenen süre içinde ödenmemesi halinde Bildiri Özetleri ve tam metin konferans programına dahil edilmeyecektir.

 

İptaller e-posta ile kabul edilir ve belirtilen son başvuru tarihi boyunca alınmalıdır.

 

Konferans organizasyonu bir etkinliği iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutar. Her katılımcı bu kuralı kabul eder.

 

Konferans organizasyonu bir etkinliği iptal ederse veya ertelerse, kayıtları gelecekteki bir tarihte aynı veya benzer bir etkinliğe aktarma hakkına sahiptir.

 

Konferans organizasyonu değişikliklerden, ertelemelerden ve iptallerden sorumlu tutulamaz.